Vols barats Granada - Ciutat de Múrcia

Compara vols Granada - Ciutat de Múrcia i reserva on prefereixis

Cerquem a totes les webs d'aerolínies i agències per a trobar el vol més barat a la ruta Granada - Ciutat de Múrcia. Troba el teu vol Granada - Ciutat de Múrcia a Trabber i reserva directament a la web que tingui el millor preu, estalviant temps i diners.

Informació sobre la ruta Granada - Ciutat de Múrcia

Preu mitjà 220 €
Millor escapada anada: dimarts, tornada: divendres
Distància 236 km
Millor moment de compra 30 dies d'antelació

Ranking aerolínies més barates a la ruta Granada - Ciutat de Múrcia

Codi Aerolínia % Cerques % la més barata
VY Vueling 99.6 99.6
IB Iberia 99.2 0.0
EW Eurowings 79.7 0.0
Ranking general i explicació

Preguntes freqüents sobre vols Granada - Ciutat de Múrcia

A quina distància està Granada de Ciutat de Múrcia?

La distància entre Granada i Ciutat de Múrcia és de 236 km.

Quin és el dia de la setmana en què els vols de Granada a Ciutat de Múrcia tenen preus més baixos?

El dia de la setmana en què és més barat volar de Granada a Ciutat de Múrcia és el dimarts.

Amb quina antelació és recomanable reservar un vol de Granada a Ciutat de Múrcia?

Per obtenir el millor preu de Granada a Ciutat de Múrcia es recomana reservar amb 30 dies d'antelació.

Rutes més cercades des de Granada i properes a Ciutat de Múrcia

Rutes més cercades properes a Granada amb destinació Ciutat de Múrcia

Cerques relacionades

Ciutat de Múrcia font

Ciutat de Múrcia

La ciutat té 460.000 habitants. La moneda oficial és euro (€). Els aeroports més propers al centre de la ciutat són la Regió de Múrcia i Alacant-Elx Miguel Hernández. Ciutat de Múrcia és una ciutat de Espanya a la que Trabber hi ofereix 27 hotels.

Hotels a Ciutat de Múrcia

Tren a Ciutat de Múrcia

Cotxes a Ciutat de Múrcia