Vols barats Zagreb - Santiago de Compostel·la

Compara vols Zagreb - Santiago de Compostel·la i reserva on prefereixis

Cerquem a totes les webs d'aerolínies i agències per a trobar el vol més barat a la ruta Zagreb - Santiago de Compostel·la. Troba el teu vol Zagreb - Santiago de Compostel·la a Trabber i reserva directament a la web que tingui el millor preu, estalviant temps i diners.

Informació sobre la ruta Zagreb - Santiago de Compostel·la

Preu mitjà 245 €
Durada 5 hores i 15 minuts
Mes barat gener
Temporada alta desembre
Millor escapada anada: diumenge, tornada: diumenge
Distància 1969 km
Millor moment de compra 10 dies d'antelació

Ranking aerolínies més barates a la ruta Zagreb - Santiago de Compostel·la

Codi Aerolínia % Cerques % la més barata
FR Ryanair 32.0 99.9
IB Iberia 55.3 71.8
TK Turkish 59.0 22.3
BA British Airways 4.6 21.3
KL KLM 81.7 16.2
VY Vueling 8.4 8.0
LH Lufthansa 15.4 0.5
AF Air France 81.7 0.0
QR Qatar Airways 10.6 0.0
Ranking general i explicació

Preguntes freqüents sobre vols Zagreb - Santiago de Compostel·la

Quant dura un vol de Zagreb a Santiago de Compostel·la?

Un vol des de Zagreb (ZAG) fins a Santiago de Compostel·la (SCQ) dura 5 hores i 15 minuts des de null a null. La tornada de Santiago de Compostel·la a Zagreb són aproximadament 5 hores i 20 minuts.

Quina és la distància en línia recta entre Zagreb i Santiago de Compostel·la?

Santiago de Compostel·la és a 1969 km. de distància de Zagreb.

En quin mes es poden trobar preus més baixos de Zagreb a Santiago de Compostel·la?

El mes més econòmic per viatjar de Zagreb a Santiago de Compostel·la és gener.

Quin és el mes més car per volar de Zagreb a Santiago de Compostel·la?

A desembre, els vols de Zagreb a Santiago de Compostel·la arriben als seus preus més alts.

Quin dia de la setmana és més barat volar de Zagreb a Santiago de Compostel·la?

El dia més econòmic per viatjar de Zagreb a Santiago de Compostel·la és el diumenge.

Amb quina antelació és recomanable reservar un vol de Zagreb a Santiago de Compostel·la?

Per obtenir el millor preu de Zagreb a Santiago de Compostel·la es recomana reservar amb 10 dies d'antelació.

Rutes més cercades des de Zagreb i properes a Santiago de Compostel·la

Cerques relacionades

Santiago de Compostel·la font

Santiago de Compostel·la

Té una població de 97.000 habitants. La moneda oficial és euro (€). Les principals atraccions turístiques són Pazo de Raxoi, Església de Sant Fructuós, Hospital Reial de Santiago de Compostel·la, Catedral de Santiago de Compostel·la, Pazo de Fonseca, Teatro Principal, Església de Sant Benet, As Orfas, Santiago de Compostel·la, Capella d'Ànimes i Convent de Santa Clara. Els aeroports més propers al centre de la ciutat són Santiago-Rosalía de Castro, la Corunya i Vigo. Trabber ofereix a Santiago de Compostel·la 110 hotels per als visitants d'aquesta ciutat de Espanya.

Hotels a Santiago de Compostel·la

Cotxes a Santiago de Compostel·la